loader
0 (216) 487 35 61 (pbx)
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 17:00

Tarihçe

Kurumsal
“Türkiye’de, 1990 yılından bu yana, prefabrike yapılar ve yapı malzemeleri sektörünün önde gelen gruplarından biri olan Vefa Group, bünyesinde bulunan beş markasıyla bireysel ve endüstriyel anlamda ürün ve hizmet üreterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Vekon
Toplu konut projelerinden baraj, petrol ve doğalgaz gibi enerji projelerine, gökdelenlerden altyapı projelerine, köprü, otoyol projelerinden sosyal tesislere kadar birçok büyük projenin başlangıcında yer almaktadır. Vefa, ön üretimli hafif prefabrikler ve modüler konteyner üniteleri ile büyük projeler için kamplar, şantiye binaları, prestij binaları, ofisler ve acil yerleşim üniteleri kurmaktadır.

Ekobord
İnsan ve doğaya tamamı ile dost, montajı kolay, yüksek mukavemete sahip, estetik, farklı çeşitlerde A1 sınıfı yanmaz yeni nesil fibercement levhalar üretmektedir.

Nestavilla
Çok hızlı kurulabilen, mevsimlik kullanıma uygun ve farklı iklim bölgelerine göre tasarlanmış prefabrik, hafif çelik ve modüler sistemler ile pratik hazır konutlar ve prestij binaları üretmektedir.

Neopan
Neopan Teknolojisi menüsünden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Profacto
Boya, astar ve bakım gerektirmeyen galvanizli hafif çelikten, fire vermeden, taşıyıcı ve konstrüktif olarak sonsuz tasarım seçenekleri ile özel yapı profilleri üretmektedir.